معاوضه املاک

رکود در بازار ملک و مسکن باعث شده تمایل افراد برای معاوضه املاک افزایش یابد. این نوع از معاوضه در بخش ساختمانی به تهاتر معروف است. در واقع تهاتر به یک نوع معامله پایاپای املاک گفته می شود. گسترش این مبادله امکان تهاتر املاک با کالا و خدمات را نیز شامل میشود.

دلایل معاوضه املاک بجای فروش املاک

شاید این سوال برای شما بوجود بیاید که چرا بجای معامله و فروش ملک باید از تهاتر استفاده کرد؟ قطعا معامله پایاپای در شرایط اقتصادی مناسب مفهمومی ندارد و نیازی به آن نیست امادر شرایط اقتصادی فعلی که افت شدید خرید و فروش در بازار مسکن وجود دارد تهاتر یک راهکار است برای خروج از این رکود اقتصادی

دلایل تهاتر در رکود بازار

  1. عدم وجود نقدینگی در بازار که خرید نقدی را با دشواری همراه کرده است.
  2. تورم لحظه ای بالا که تبدیل املاک به پول نقد را با ریسک همراه کرده است.
  3. زمانبر بودن فروش و خرید ملک
  4. ریسک بالا در خرید و فروش ملک در شرایط تورمی بالا

اینها همه دلایلی هستند که انگیزه مالکین برای تهاتر املاک را بالا میبرند.

معاوضه املاک

سود اقتصادی تهاتر

معاوضه املاک گرچه به نظر یک فرایند دشوار نسبت به فروش نقدی املاک است اما معاوضه میتواند یک معامله پر سود هم باشد. اگر شرایط معامله مناسب باشد و تهاتر در چهارچوب درستی انجام شود. معاملات تهاتری میتواند بسیار پر سود تر از فروش نقدی باشد.

مرجع فروش یا تهاتر

با توجه به گسترش اینترنت یکی از بهترین مسیر ها برای تهاتر سایت های اینترنتی تخصصی در این زمینه میباشد. قویترین سایت در زمینه فعالیت تهاتری در ایران وب سایت “مرکز تهاتر ایران” است.

این سایت امکان درج آگهی تهاتر را برای کاربران خود فراهم کرده است. حتی به صورت رایگان نیز میتوان در این سایت ثبت آگهی در زمینه تهاتر داشت. کاربران تخصصی در این سایت امکان تهاتر املاک را برای کاربران افزایش داده اند. مشاغل مرتبط و حضور انبوه سازان و هولدینگ های تجاری احتمال نتیجه گیری را چندین برابر خواهد کرد.

اپلیکیشن تهاتر

مرکز تهاتر ایران علاوه بر وب سایت دارای اپلیکیشن نیز میباشد با سرچ ساده در گوگل  مرکز تهاتر ایران را خواهید یافت و همچنین اپلیکیشن این مرکز را در بازار یا مایکت میتوانید پیدا کنید.

اپلیکیشن ای او اس تهاتر

ورژن آی او اس مرکز تهاتر ایران را نیز میتوانید از استور سیب اپ که خدمات برای گوشیهای اپل ارائه میدهد جستجو و نصب کنید.

 


لینک های مفید دیگر :

معاوضه املاک تهران

معاوضه ملک با ملک

معاوضه زمین

معاوضه آپارتمان

معاوضه ملک

 

درباره ی bnbn153842795

مطلب پیشنهادی

معاوضه ملک

معاوضه ملک

معاوضه ملک و یا تهاتر ملک یکی از روشها برای فروش املاک بزرگ مانند کارخانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *